Anasayfa » Haberler » Türkiyeden Haberler » Yavuz Bingöl ödülünü almaya başladı: Şeb-i Arus’ta sahne Bingöl’ün
yavuz_bingol_konser

Yavuz Bingöl ödülünü almaya başladı: Şeb-i Arus’ta sahne Bingöl’ün

Erdoğan’ın Berkin Elvan’ın annesini yuhalatmasını “insani” bulan Yavuz Bingöl, son dönemki eğiliminin karşılığını almaya başladı. Bingöl, bir AKP organizasyonu olan Şeb-i Arus töreninde sahne alacak

Tayyip Erdoğan’ın Berkin Elvan’ın annesini miting meydanlarında yuhalatmasını “Onun da ölmüş annesine küfredilmişti, insani bir şey” sözleriyle meşrulaştıran Yavuz Bingöl’e tepkiler devam ederken, Bingöl’ün özellikle Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecindeki girişimleri sonuç vermeye başladı.

Gerçek Gündem’in haberine göre Bingöl, Elvan’ın annesi ile ilgili sarf ettiği sözlerden sonra ilk konserini 13 Aralık’ta Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Şeb-i Aruz töreninde verecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen etkinliğin sponsorları arasında ise Star gazetesi, Kanal 24, Medical Park ve Al Baraka bulunuyor.

İlahilerin söyleneceği konserde Bingöl’e AKP’nin belediyeler ve vakıflar aracılığıyla düzenlediği konserlerin vazgeçilmez isimleri Mustafa Ceceli, Alişan, Yusuf Güney ve Sami Özer eşlik edecek.

Sendika.Org

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir!

alevi-bektasi-federasyonu-genel-merkezine-saldiri

Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Merkezine Saldırı

Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) Genel Merkez Binamıza dün gece kimliği belirsiz kişi veya kişilerce girilmiş, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir